Stratejik Ortak’ta yazılarınızı yüz binlerce kişiye ulaştırmak için yazar başvuru formunu doldurun.

BAŞVURMADAN ÖNCE

1.) Stratejik Ortak, altı yıldır yayın hayatını sürdüren, her görüşe yer veren bağımsız bir uluslararası ilişkiler portalıdır.

2.) Gönüllü bir ekip tarafından yönetilen Stratejik Ortak’ta uluslararası ilişkiler, istihbarat, savunma sanayi, askeri gelişmeler ve tarih içerikli yazılar yayınlanmaktadır. İç politik gelişmelerin yer aldığı hiçbir yazı paylaşılmamaktadır.

3.) Yazar ve editörler, konu başlığı ve içerik konusunda özgürce yazı kaleme alabilir.

4.) Başvuru formunda özellikle ‘kendinizden bahsedin’ alanında detaylı bir tanım yapmanız, başvurunun onaylanması sürecinde öne geçmeniz açısından faydalı olacaktır.

5.) Başvuru formunu doldurduktan sonraki 7 gün içerisinde olumlu-olumsuz dönüş yapılacaktır.

6.) Yazar, editör veya diğer pozisyonlar için başvurunuz onaylanması halinde mail ile dönüş sağlanacaktır.

7.) Kar amacı gütmeyen Stratejik Ortak, özellikle lisans ve yüksek lisans öğrencileri olmak üzere akademik kariyer hedefleyen ya da araştırmalarını insanlara ulaştırmak için mecra arayan kişilere platform sağlayan bir portal niteliği taşımaktadır.

8.) Aylık 200 bin tekil ziyaretçiye sahip web sitesi ve 5 milyon erişime ulaşan sosyal medya hesapları ile Stratejik Ortak, yazarların düşünce ve araştırma yazılarını yüz binlerce insana ulaştırmayı hedeflemektedir.

9.) Misafir yazarlar dahil 150’den fazla yazara ev sahipliği yapan Stratejik Ortak ailesine dahil olmak için formu eksiksiz doldurunuz.

Başvuru Formu


    YazarEditörDiğer


    TwitterInstagramFacebookArama motorlarıTavsiye